Охорона здоров'я та проблеми вакцинації Думка лікаря

22 Dec

Доповідь на секції «Сім'я – мала Церква” XIX Різдвяних читань …
Кожен раз, впроваджуючи в практику ту чи іншу вакцину, медичне чиновництво запевняє всіх, що вона безпечна і гарантує захист дитини від того захворювання, проти якого вона створена. Але ніхто не говорить про ті можливі небезпечні наслідки, які можуть виникнути в результаті її застосування.

Постійно говориться, що потрібна нова національна концепція здоров'я дітей. Ця концепція передбачає масову вакцинацію, яку проводять не тільки проти поліомієліту, а й проти гепатиту А і В, краснухи, кору, паротиту, вітрянки, того ж грипу, а тепер ще проти раку шийки матки та ротавірусної інфекції.
Шкоди здоров'ю від цієї концепції буде більше, ніж користі. Нашій країні не потрібно стільки вакцин.

А нам їх все більше і більше везуть жалісливі фонди. Одним з таких фондів є Глобальний альянс по вакцинації та імунізації (ГАВІ), членом-засновником якого є «Фонд Білла і Мелінди Гейтс”, звільнений від оподаткування. Основним акцентом в його багатомільярдному фонді є вакцинація, особливо в Африці та в інших країнах, що розвиваються, у партнерстві зі Світовим банком, ВООЗ та виробниками вакцин.

Мета ГАВІ – вакцинація кожної новонародженої дитини в світі, що розвивається.
Сьогодні це виглядає як благородна благодійна робота. Але величезна проблема полягає в тому, що коли виявляється, що західні вакцини небезпечні і навіть шкідливі для здоров'я, їх відправляють, приховуючи цю інформацію, нічого не підозрює населенню третього світу, до якого відносять ці «благодійники” і нас.

Деякі організації вважають, що справжня мета вакцинації полягає в тому, щоб послабити людей і зробити їх ще більш сприйнятливими до хвороб і передчасної смерті.
Виступаючи на закритій конференції TED2010 в Лонг-Біч, в Каліфорнії, Білл Гейтс заявив: «У світі сьогодні 6,8 млрд. чоловік. Це число зросте приблизно до 9 мільярдів.

Тепер, якщо ми дійсно зробимо велику роботу за новими вакцин, охорони здоров'я та послуг в області репродуктивного здоров'я, ми зменшимо його, можливо, на 10 або 15 відсотків “. Йому вторив медіа-магнат Тед Тернер, заявивши, що «У нас дуже багато людей. Ось чому ми маємо глобальне потепління. Нам потрібно менше людей, що використовують менше майна “.

Іншими словами, один з найвпливовіших людей в світі чітко сказав, що він очікує вакцини, які будуть використовуватися для скорочення приросту населення. Коли Білл Гейтс говорить про вакцини, він знає, про що говорить.

У січні 2010 року на елітному Всесвітньому економічному форумі в Давосі Гейтс оголосив, що протягом наступного десятиліття його фонд виділить $ 10 млрд (близько € 7,5 млрд) на розробку і доставку нових вакцин для дітей у країнах, що розвиваються.
І очікування «благодійників” виправдовуються: ще одна вакцина на підході.

Ось, що повідомляє MedLinks.ru: «Доктор John Wecker, директор програми по забезпеченню доступності і доставки вакцин на світовому рівні заявив, що отримані дані повинні підштовхнути політиків і міжнародних спонсорів до підтримки і виконання рекомендацій ВООЗ щодо якнайшвидшого запровадження вакцинації проти ротавірусної інфекції в інших країнах.
У 2009 р. ВООЗ рекомендувала включення вакцинації проти ротавірусної інфекції до національних календарів щеплень, але багато що розвиваються, не можуть дозволити собі такої «розкоші”.

І хто ж тепер їм допоможе, як не «благодійник” Гейтс: «Глобальний альянс по вакцинації та імунізації повідомив про намір надати фінансову допомогу для введення до 2015 року вакцинації проти ротавірусної інфекції, принаймні, в 40 найбідніших країнах світу “.
На виконання цих рішень нам і нав'язуються все нові й нові вакцини.

Останнім часом ми є свідками нової потужної «психічної атаки” під назвою «Щеплення – кращий захист від раку шийки матки!” Сьогодні наших дівчаток збираються прищеплювати проти раку шийки матки вакцинами «Гардасил” і «Церварікс” ;, нібито з 100% гарантією того, що дівчатка в майбутньому не захворіють на цю хворобу.
Виявляється, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) схвалила другий препарат для вакцинації від раку шийки матки.

Рекомендації до повсюдного застосування отримав препарат «Церварікс”, що випускається компанією Глаксо Сміт Кляйн (GlaxoSmithKline).
Дане ліки продається в 97 країнах. Схвалення, отримане від ВООЗ, означає, що різні агентства ООН, а також благодійні фонди зможуть почати офіційні поставки цього препарату для вакцинації населення країн.

Благодійна організація Всесвітній альянс з вакцин та імунізації (ГАВІ) торік встановила пріоритет у закупівлі препаратів для вакцинації населення 73 найбідніших країн від раку шийки матки. За словами представника організації Дена Томаса (Dan Thomas), насамперед імунізація необхідна в тих країнах, де населення не має можливості проходити ранню діагностику захворювання.

Першою вакциною від раку шийки матки, схваленої ВООЗ, став препарат «Гардасил” компанії Merck. На думку представників організації, застосування двох ліків допоможе врятувати десятки тисяч життів.
Але ніхто не говорить про те, що у світі (США, Англія, Іспанія, Австралія, Нова Зеландія) станом на літо 2009 року, було більш ніж 15 тисяч випадків несприятливих реакцій на «Гардасил”, у тому числі 48 смертельних випадків.

Чотирнадцять дівчаток, які померли після отримання Гардасил, були у віці до 16 років. З кожним днем ​​ці цифри зростають.
Все що виникли після щеплення симптоми, які описують у своїх історіях хвороби постраждалі дівчинки або їх матері, вказують на те, що у них розвинувся розсіяний склероз. На сьогоднішній день ця хвороба, практично, невиліковна.

Крім цього, постраждалі дівчинки пишуть, що у них після Гардасил розвивається неконтрольований гнів і агресивність проти інших, навіть проти своїх близьких родичів. Виникає природне запитання: чи не почнуть і вони, як це відбувається вже в Америці, скоро розстрілювати своїх однокласників, друзів, батьків? Невже нам всім не вистачає агресії в суспільстві?

Це теж, напевно, входить у плани світових «благодійників” – знищення один одного?! Ця вакцинація – справжнісінький експеримент на дітях з перетворення їх в нелюдів!
Наші з вами діти приносяться в жертву на вівтар жадібності, корупції і злочини проти людини, що творяться сьогодні під прапором гуманізму і турботи про здоров'я. Щеплення дівчаток проти раку шийки матки – теж у цій обоймі.

Цинічніше все, що вона включена в національний проект здоров'я.
Так, за повідомленням, MedLinks.ru від 21 жовтня 2008 року: «В рамках реалізації пріоритетного національного проекту« Здоров'я “, для зниження онкологічної захворюваності репродуктивної сфери Департаментом охорони здоров'я Ханти-Мансійського автономного округу-Югри придбана вакцина проти вірусу папіломи людини (ВПЛ ).

У 2008 році на закупівлю препарату було направлено 42 млн. рублів “.
Скільки буде витрачено в Підмосков'ї, де це щеплення, за словами доктора Малишевої, теж включена в національний проект «Здоров'я”, невідомо.
За американськими джерелами інформації, «Гардасил” продається за ціною $ 360 за дозу, необхідну для щеплення.

Це означає, що компанія отримає мільярди доларів, якщо обов'язкова вакцинація буде здійснюватися по всій країні. А якщо по всьому світу?!
Скільки грошей віддасть наша країна за експеримент на своїх дітей, за майбутнє хворе покоління?

Ще не пізно, треба всіма можливими способами зупинити цей експеримент з вакциною «Гардасил”, щоб потім, коли з'являться вже в нашій країні жертви від цієї вакцини, ми б, коли вже буде пізно, не обурювалися: що ж ми натворили!
В Англії зараз виділено 22500 фунтів на експериментальний проект, в якому молодим жінкам будуть даватися ваучери, якщо у них є три ін'єкції. Згода батьків не потрібна.

Така практика починає впроваджуватися і в нас.
Останнім часом на просторах інтернету і в реальному житті йдуть нескінченні баталії прихильників і противників вакцинації. Кожна зі сторін наводить свої аргументи, але людям, далеким від медицини, складно розібратися в багатьох прищепних питаннях і зрозуміти – прищеплювати або не щепити своїх дітей. На жаль, не тільки батьки, а й багато лікарів не знають про вищесказане.

Але лікарі повинні знати і інформувати батьків про поствакцинальні ускладнення. Зараз, коли є вже багато інформації про тяжкі наслідки вакцинації, лікарі зобов'язані знати про це і розглядати причинно-наслідкові зв'язки, а не відмахуватися від батьків, які вказують на прямий зв'язок виникнення вторинної хвороби у дитини від щеплення.
Сьогодні список цих хвороб величезний.

За даними журналу «Pro здоров'я” за липень-серпень 2009 року у вітчизняному календарі щеплень найбільша кількість післявакцинальних ускладнень дають вакцини БЦЖ і АКДС. Якщо в 2000 році було 311 ускладнень на БЦЖ, АКДС та вакцину проти поліомієліту, то в 2008 році – 552. Але це тільки ті, які офіційно визнані як поствакцинальні ускладнення. А скільки їх невизнаних, ніхто не знає.

Реакцією на АКДС (асоційовану коклюшно-дифтерійно-правцеву вакцину) може стати ураження центральної нервової системи і нирок, анафілактичний шок, набряк Квінке, важкі генералізовані алергічні реакції (наприклад, синдром Лайєла), енцефаліт, мієліт, міокардит, тромбоцитопенія.
На БЦЖ (живу вакцину проти туберкульозу) – остіти (ураження кісток), остеомієліти (ураження кісткового мозку), лімфаденіти, генералізована БЦЖ-інфекція.

Сьогодні педіатри стикаються з тим, що зросла захворюваність дітей до 3-х років гепатитом, цирозом печінки. Цього просто раніше не було! Все це результат вакцинації проти гепатиту В генно-модифікованої вакциною, яку вводять новонародженим в пологових будинках на 6-7 годину після народження. Але, незважаючи на те, що вже скасували цю вакцинацію в пологових будинках, її продовжують робити.

Це просто катастрофа!
Виявляється, за словами експерта фармринку Давида Мелік-Гусейнова, зовсім недавно було офіційно повідомлено, що наявна в російському календарі вакцина від гепатиту В, ефективна лише на 5%. Хто про це знає? Як доведена ця інформація до лікарів, які проводять вакцинацію? Судячи з усього, ніяк!
Ця ж вакцина, на мій погляд, стала фактором розвитку хвороби Вільсона-Коновалова, яка раніше зустрічалася в рідкісних випадках.

В середньому в світі в 1984 році, поширеність цієї хвороби становила 30 хворих на 1 млн. осіб.
Сьогодні – це вже не рідкість! Особисто в моїй практиці було два випадки цієї хвороби, яка виникла після щеплення, але, звичайно, ніхто з лікарів не пов'язує це з вакциною. На сайті, де спілкуються люди з цією хворобою, всі пишуть про те, що їх спочатку лікували від гепатиту.

На жаль, там не вказано, робили їм щеплення проти гепатиту В.
Ця хвороба ще називається гепатоцеребральой дистрофією або гепатолентикулярной дегенерацією. Це важке спадкове захворювання, обумовлене порушенням внутрішньоклітинного транспорту міді і накопиченням її в організмі.

При цій хворобі порушуються два основні процеси обміну міді в печінці – виведення міді з жовчю і біосинтез головного мідь-зв'язуючого білка – церулоплазміну. У результаті в крові підвищується вміст незв'язаної міді, що веде до збільшення концентрації міді в різних органах, переважно в головному мозку, нирках, печінці та рогівці, і їх токсичного ураження. І як наслідок – печінкова або ниркова недостатність.

У діагностичних цілях треба провести огляд очей за допомогою щілинної лампи, який покаже пігментні кільця Кайзера-Флейшера в рогівці. Це самий нескладний огляд.
Вакцина проти гепатиту В – генно-модифікована. І цей генний продукт може сприяти порушенню синтезу церулоплазміну, що і призвело до збільшення захворюваності на цю хворобу.

Масова вакцинація не має ніякого відношення до охорони здоров'я. Це кузня хвороб, хвороб, часом важких і невиліковних, таких як лейкози, онкологія, аутизм, цукровий діабет, розсіяний склероз. Хіба можуть такі наслідки вакцинації зрівнятися з тими, практично, сумирними дитячими інфекціями, проти яких прищеплюються наші діти?

Лікарі не дають повну інформацію про свідчення, протипоказання і ускладнення щеплень тому, що вони, на превеликий жаль, самі не володіють нею в повному обсязі, що призводить до непередбачуваних результатів і ставить під загрозу життя дитини. В основному, лікарі залякують батьків тим, що, якщо дитина не буде щеплений, то він помре.
Ми стільки десятків років вакцинуємо, а статистика поствакцинальних ускладнень відсутня.

Прихильники масової вакцинації приводять абсолютно різні цифри. Насправді поствакцинальних ускладнень колосальна кількість – але довести, що вони стали наслідком щеплень, вкрай складно.
Санітарно-епідеміологічна служба не відстежує фактичну захищеність населення від інфекційних хвороб, так само як і ефективність вакцин.
Чому ніхто з чиновників не робить висновки, що масова вакцинація населення шкідлива і небезпечна?

Натомість, головний санітарний лікар Онищенко закликає змінити законодавство і ввести примусову вакцинацію без згоди батьків. Я взагалі не розумію, чому за наслідки вакцинації він не несе ніякої відповідальності? Хто відповість в країні за покалічених вакцинацією дітей?

У нас найголовніша проблема – це те, що ми ніхто не можемо повірити в те, що сьогодні найгуманніша професія, якою ми завжди довіряли, яка несла людям полегшення, рятувала життя, сьогодні перестала існувати.
На жаль, все, що сьогодні відбувається в охороні здоров'я, ніяк не можна назвати охороною здоров'я, це скоріше охорона від здоров'я.
Це катастрофа, а не турбота.

Взагалі, всьому тому, що пов'язано з вакцинацією, можна дати визначення варварського оздоровлення. Якщо ви, враховуючи всю отриману інформацію про щеплення, як про позитивні сторони, так і негативних, починаєте самостійно вирішувати щепити своїх дітей чи ні, на вас обрушується вся міць медичного чиновництва і чиновників від освіти.

І все це відбувається, незважаючи на те, що у нас є федеральний закон «Про імунопрофілактику інфекційних хвороб”, відповідно до якого кожен може відмовитися від щеплення.
Завзяття цих чиновників можна зрозуміти, знаючи, які дивіденди від фірм отримують адепти масової вакцинації за свої експерименти на наших з вами дітей. Наші чиновники-вакцинаторов далеко не альтруїсти, турбуються про здоров'я дітей.

Так в Єкатеринбурзі заступник головного лікаря ФГУЗ «Центр гігієни і епідеміології в Свердловській області”, заслужений лікар РФ, кандидат медичних наук Віктор Васильович Романенко отримав 92 тисячі доларів, заступник головного лікар ОКЛ на ст. Волгоград 1 Ольга Алікова отримала 49 350 доларів, заст. директора Центру охорони здоров'я дітей РАМН з Москви професор Намазова Лейла Сеймуровна – 11 100 доларів.

Такі люди, що стоять на охороні нашого здоров'я і здоров'я наших дітей. Чи можемо ми їм довіряти?
Ірина Сазонова, лікар, член Спілки журналістів м. Москви, експерт Центральної Ради Всеросійського Громадського руху «Всеросійське Батьківські Збори” на захист прав батьків і дітей                                                                    Ірина Сазонова

Advertisements
%d bloggers like this: